Rabaty na szkolenia dla NGO!

Szkolenia NGO - szkolenia dla organizacji pozarządowych


Bardzo atrakcyjne rabaty na szkolenia!


Nasza nowa akcja. Jeśli zakupią Państwo dwa szkolenia zamknięte, trzecie zaoferujemy Wam zupełnie za darmo! Dzięki temu, wyszkolicie swych pracowników dużo mniejszym kosztem!


Promocja dotyczy szkoleń efektywnej komunikacji w NGO, planowania i zarządzania strategicznego, tworzenia misji i wizji instytucji oraz szkoleń skutecznego przywództwa w NGO.


Uwaga: promocja nie dotyczy naszych rejsów szkoleniowych na Mazurach.


Akademia skutecznej komunikacji w NGO. Komunikacja wewnętrzna i strategiczna - zewnętrzna.

Celem szkoleń jest nauka umiejętności i kompetencji komunikacyjnych, które mogą znacząco wpłynąć na jakość komunikacji wewnętrznej w instytucji. Program szkolenia obejmuje omówienie podstawowych zasad skutecznej komunikacji wewnętrznej, jak i naukę zaawansowanych umiętności (min. tworzenie całościowych komunikatów, komunikację odgórną, oddolną i poziomą, skuteczną komunikację asertywną, efektywne prowadzenie zebrań). Uczestnicy poznają też reguły skutecznej komunikacji strategicznej, czyli komunikacji NGO z otoczeniem. Na tym szkoleniu uczymy też, jak budować pozytywny wizerunek naszej NGO w relacjach ze środowiskiem zewnętrznym. 


Tworzenie planu strategicznego Twojej NGO. Elementy zarządzania strategicznego.

Cykl trzech szkoleń dla NGO dotyczących planowania i zarządzania strategicznego pozwala stworzyć kompletny plan strategiczny organizacji. W trakcie tego cyklu poznacie Państwo zasady planowania strategicznego, wyznaczycie grupę planerów, przeprowadzicie analizę SWOT, określicie kluczowe problemy, jakie ma rozwiązać Wasza organizacja w przyszłości i napiszecie plan strategiczny zawierający cele, strategie i taktyki. Proces planowania strategicznego przeprowadzony w ramach trzech intensywnych warsztatów jest skuteczną i tanią metodą implementacji planowania strategicznego w instytucji NGO.


Szkolenie - tworzenie misji i wizji Twojej NGO.

Cylk szkoleń ma na celu napisanie misji i wizji Państwa instytucji. Przeanalizujemy aktualną sytuację organizacji i Wasze motywacje i oczekiwania wobec przyszłości. Nauczymy się elementów zarządzania poprzez misję. Stworzenie jasnej misji i wizji w NGO jest procesem, który bardzo integruje organizację i zwiększa jakość jej działania.


Efektywne przywództwo w NGO

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych szkoleniu dotyczącym efektywnego przywództwa w organizacjach typu non-profit. Jego celem jest budowanie osobistego modelu przywództwa, który inspiruje innych i motywuje do pracy. Nauczymy też Państwa, jak budować w Waszych instytucjach skuteczne zarządy i projektować skuteczną komunikację wewnętrzną.


Kup naszą książkę - otrzymasz rabat na szkolenia i sesje coachingu

10% rabatu na szkolenia otwarte, zamknięte i sesje coachingowe!

Właśnie ukazało się drugie wydanie książki "Nowoczesne metody zarządzania i przywództwa w organizacjach typu non-profit" Tomasza Trzcińskiego. Przygotowaliśmy dla Państwa bardzo atrakcyjną akcję promocyjną. Każdy nabywca tej książki otrzyma 10% rabatu na nasze szkolenia NGO i sesje coachingu. Oferta dotyczy też szkoleń zamkniętych, przygotowywanych dla instytucji NGO !


Uwaga ta promocja nie łączy się z promocją "Kup dwa szkolenia, trzecie otrzymasz gratis".


Na skróty

Zarządzanie w Non-profit

W Polsce wydano jak dotąd bardzo mało tytułów dotyczących nowoczesnego zarządzania i przywództwa w organizacjach Trzeciego Sektora. Nasze wydawnictwo stara się skutecznie wypełniać tę lukę.


.

Problem głodu na świecie

W naszym kraju wydano dotąd zaledwie kilka książek dotyczących problemu światowego głodu. Napisali ją zagraniczni autorzy. Zapraszamy więc do zakupu poruszającej książki "Zapomniany świat" Tomasza Trzcińskiego, bezkompromisowo opisującej to wstrząsające zjawisko. Sprzedaż tej ksiązki ma też cel charytatywny. 5 zł od każdego sprzedanego egzemplarza przekażemy na działania służące bezpośredniej pomocy osobom cierpiącym na problem głodu.

Przywództwo tranformacvyjne i charyzmatyczne

Celem szkoleń przywództwa transformacyjnego i charyzmatycznego jest nauczenie menadżerów nowego sposobu działania i komunikacji w ich organizacji. Przywództwo transformacyjne i charyzmatyczne to efektywne metody inspirowania otoczenia i motywowania pracowników do osiągania świetnych wyników. To styl liderski, który buduje więzi w organizacji i generuje jej dobre wyniki.
Szkolenia i coaching dla instytucji NGO

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych szkoleniach dotyczących przede wszystkim efektywnego zarządzania w organizacjach typu non-profit. Nauczymy Was planowania i zarządzania strategicznego, napiszemy misję i wizję instytucji. Nauczymy też efektywnej komunikacji i zachowań przywódczych. Organizujemy też unikalne w skali kraju sesje coachingowe na temat zarządzania i przywództwa w sekorze non-profit. Naszą sztandarową propozycją są szkolenia i coaching dotyczące filantropii.


Poruszamy ważne tematy...

Wydawnictwo Metanonprofit Publishing powstało, aby prowadzić szeroką edukację na temat problemów humanitarnych współczesnego świata, zagadnień dotyczących sektora Non-profit i idei filantropii. Wydajemy książki, których celem jest poszerzanie wiedzy na wspomniane tematy. Z odwagą mówią one o problemach humanitarnych i społecznych krajów biednych. Oferujemy też wydawnictwa mówiące o współczesnych metodach zarządzania organizacjami typu non-profit. Chcemy docierać do ich właścicieli i dyrektorów i poszerzać wiedzę na temat tego, jak skutecznie przewodzić organizacjami trzeciego sektora. Organizujemy również szkolenia i sesje coachingowe. Ponadto promujemy ideę filantropii organizując szkolenia i coaching indywiduany dla menadżerów, którzy odnieśli sukces zawodowy, ale nadal szukają swego miejsca w życiu. Organizujemy też szkolenia i seje coachingowe w obszarze przywództwa, komunikacji i asertywności.