O nas

Leaderheart Publishing

Nasza misja i cele.

Wydawnictwo Leaderheart Publishing (wcześniej Metanonprofit Publishing) jest firmą wydawniczo-szkoleniową założoną przez Tomasza Trzcińskiego - psychologa, szkoleniowca i autora książek.


Nasza firma ma bardzo jasny cel. Chcemy aktywnie edukować w trzech obszarach.

Pierwszym jest sektor non-profit. Interesuje nas wspieranie rozwoju tego typu organizacji w Polsce. Dlatego wydajemy książki o zarządzaniu i przywództwie w organizacjach trzeciego sektora. Organizujemy też szkolenia i sesje coachingowe dla pracowników instytucji NGO. Ponadto jesteśmy wydawcą blogu www.metanonprofit.com poświęconego zarządzaniu i przywództwu w organizacjach typu non-profit.

Drugim obszarem naszej działalności jest organizowanie szkoleń dotyczących przywództwa, komunikacji i asertywności. Są one adresowane do pracowników organizacji biznesowych.

Trzecim obszarem naszej działalności jest edukacja na temat klęsk humanitarnych we współczesnym świecie.  Jesteśmy wydawcą książki "Zapomniany świat" mówiącej o problemie głodu w krajach Trzeciego Świata. To bardzo poruszające wydawnictwo, którego celem jest edukacja Polaków na temat tego problemu.  Dochód uzyskany ze sprzedaży tej książki przeznaczamy będzie w części na cel charytatywny.   

NASZE KSIĄŻKI

Problem głodu na świecie, zarządzanie i przywództwo w organizacjach non-profit.

Leaderheart Publishing jest wydawcą dwóch unikalnych tytułów. Pierwszy to książka "Nowoczesne metody zarządzania i przywództwa w organizacjach typu non-profit". To pierwszy w Polsce kompleksowy poradnik dla zarządów i dyrektorów organizacji trzeciego sektora. Czytelnicy znajdą w tej książce bardzo wiele praktycznych wskazówek dotyczących efektywnego zarządzania, przywództwa i funkcjonowania zarządów w organizacjach typu non-profit.

"Zapomniany świat" to zapowiadana na jesień 2017 roku książka o problemie głodu w Afryce, Ameryce Południowej i Azji. Przeczytacie w niej Państwo o systemowych i moralnych przyczynach tej katastrofy humanitarnej. Dowiecie się, jaka jest skala problemu i które kraje znajdują się w najtrudniejszej sytuacji.  Przeczytacie ponadto, jakie działania może i powinien podjąć współczesny, "bogaty" świat. Wydanie tej książki ma nie tylko cel edukacyjny. 3 zł z każdego sprzedanego egzemplarza wydawnictwo przekaże na rzecz akcji pomocowych służących tworzniu samowystarczalności żywieniowej w zagrożonych rejonach świata. Zachęcamy Was do zakupu tej poruszającej książki.

SZKOLENIA I COACHING DLA NGO

Zarządanie, przywództwo i komunikacja w organizacjach typu non-profit.

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych szkoleniach dotyczących przede wszystkim efektywnego zarządzania w organizacjach typu non-profit. Nauczymy Was planowania i zarządzania strategicznego, napiszemy misję i wizję instytucji. Nauczymy też efektywnej komunikacji i zachowań przywódczych. Organizujemy też unikalne w skali kraju sesje coachingowe na temat zarządzania i przywództwa w sekorze non-profit. Ponadto promujemy W Polsce ideę filantropii organizując szkolenia i coaching indywiduany dla menadżerów, którzy odnieśli sukces zawodowy, ale nadal szukają swego miejsca w życiu.

SZKOLENIA KOMUNIKACJI MENADŻERSKIEJ I PRZYWÓDZTWA.

Propozycja dla menadżerów i top-menadżerów

Celem szkoleń przywództwa transformacyjnego i charyzmatycznego jest nauczenie menadżerów nowego sposobu działania i komunikacji w ich organizacji. Przywództwo transformacyjne i charyzmatyczne to efektywne metody inspirowania otoczenia i motywowania pracowników do osiągania świetnych wyników. To styl liderski, który buduje więzi w organizacji i generuje jej dobre wyniki. Uczymy też skutecznie komunikacji menadżerskiej i asertywności.


Na skróty

Zarządzanie w non-profit

W Polsce wydano jak dotąd bardzo mało tytułów dotyczących nowoczesnego zarządzania i przywództwa w organizacjach trzeciego sektora. Nasze wydawnictwo stara się skutecznie wypełniać tę lukę. Organizujemy też szkolenia dla instytucji NGO.

Problem głodu na świecie

W naszym kraju wydano dotąd zaledwie kilka książek dotyczących problemu światowego głodu. Napisali ją zagraniczni autorzy. Zapraszamy więc do zakupu poruszającej książki "Zapomniany świat" Tomasza Trzcińskiego, bezkompromisowo opisującej to zjawisko. Sprzedaż tej ksiązki ma też cel charytatywny. 3 zł od każdego sprzedanego egzemplarza przekażemy na działania służące bezpośredniej pomocy osobom cierpiącym na problem głodu.

Szkolenia przywództwa transformacyjnego

Celem szkoleń przywództwa transformacyjnego i charyzmatycznego jest nauczenie menadżerów nowego sposobu działania i komunikacji w ich organizacji. Przywództwo transformacyjne i charyzmatyczne to efektywne metody inspirowania otoczenia i motywowania pracowników do osiągania świetnych wyników. To styl liderski, który buduje więzi w organizacji i generuje jej dobre wyniki.


Szkolenia i coaching dla instytucji NGO

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych szkoleniach dotyczących przede wszystkim efektywnego zarządzania w organizacjach typu non-profit. Nauczymy Was planowania i zarządzania strategicznego, napiszemy misję i wizję instytucji. Nauczymy też efektywnej komunikacji i zachowań przywódczych. Organizujemy też unikalne w skali kraju sesje coachingowe na temat zarządzania i przywództwa w sekorze non-profit. Naszą sztandarową propozycją są szkolenia i coaching dotyczące filantropii.


Poruszamy ważne tematy...

Wydawnictwo Leaderheart Publishing powstało aby prowadzić szeroką edukację na temat problemów humanitarnych współczesnego świata, zagadnień dotyczących sektora non-profit, filantropii oraz idei przywództwa transformacyjnego. Wydajemy książki, których celem jest poszerzanie wiedzy na wspomniane tematy. Z odwagą mówią one o problemach humanitarnych i społecznych krajów biednych. Informują o skali katastrof humanitarnych i o odpowiedzialności, jaką ponosi współczesna zglobalizowana ekonomia i zachodnia kultura sukcesu.

Oferujemy też wydawnictwa mówiące o współczesnych metodach zarządzania organizacjami typu non-profit. Chcemy docierać do ich właściceli i dyrektorów i skutecznie poszerzać wiedzę na temat tego jak skutecznie przewodzić organizacjami. Organizujemy też szkolenia i sesje coachingowe. Ponadto promujemy ideę filantropii organizując szkolenia i coaching indywiduany dla menadżerów, którzy odnieśli sukces zawodowy, ale nadal szukają swego miejsca w życiu.

Ponadto organizujemy szkolenia dla menadżerów w takich obszarach, jak przywództwo, komunikacja interpersonalna, asertywność.