Nasze tytuły

Nowoczesne zarządzanie i przywództwo w organizacjach typu non-profit

Obszerny poradnik dla polskich instytucji non-profit

Prezentujemy Państwu książkę "Nowoczesne metody zarządzania i przywództwa w organizacjach typu non-profit" Tomasza Trzcińskiego. To nowoczesne i obszerne wydawnictwo przeznaczone dla fundatorów, członków zarządu i dyrektorów instytucji non-profit. W tej książce znajdziecie szereg przydatnych informacji dotyczących skutecznego przywództwa i zarządzania tego typu organizacjami. Przeczytacie min. o znaczeniu misji, wizji i wartości w organizacjach trzeciego sektora. Dowiecie się, czym jest nowoczesne zarządzanie strategiczne i jak należy je wdrażać. Książka obszernie omawia też techniki skutecznej pracy zarządów i ich relację z dyrektorem wykonawczym oraz pozostałymi pracownikami. To pierwsze tego typu wydawnictwo na polskim rynku księgarskim.


Promocja: każdy nabywca tej książki otrzyma 10% rabatu na nasze szkolenia (otwarte lub zamknięte) oraz sesje coachingu.

ZAPOMNIANY ŚWIAT

Poruszająca książka o problemie głodu w krajach Trzeciego Świata.

"Zapomniany świat" to zapowiadana na jesień 2017 roku książka o problemie głodu w Afryce, Ameryce Południowej i Azji. Przeczytacie w niej Państwo o systemowych i moralnych przyczynach tej katastrofy humanitarnej. Dowiecie się, jaka jest skala problemu i które kraje znajdują się w najtrudniejszej sytuacji.  Przeczytacie ponadto, jakie działania może i powinien podjąć współczesny, "bogaty" świat. Wydanie tej książki ma nie tylko cel edukacyjny. 3 zł z każdego sprzedanego egzemplarza wydawnictwo przekaże na rzecz akcji pomocowych służących tworzniu samowystarczalności żywieniowej w zagrożonych rejonach świata. Jest to na przykład budowa studni w Afryce.  Zachęcamy Was do zakupu tej poruszającej książki.


Na skróty

Zarządzanie w Non-profit

W Polsce wydano jak dotąd bardzo mało tytułów dotyczących nowoczesnego zarządzania i przywództwa w organizacjach Trzeciego Sektora. Nasze wydawnictwo stara się skutecznie wypełniać tę lukę. Organizujemy też szkolenia dla instytucji NGO.


.

Problem głodu na świecie

W naszym kraju wydano dotąd zaledwie kilka książek dotyczących problemu światowego głodu. Napisali ją zagraniczni autorzy. Zapraszamy więc do zakupu poruszającej książki "Zapomniany świat" Tomasza Trzcińskiego, bezkompromisowo opisującej to wstrząsające zjawisko. Sprzedaż tej książki ma też cel charytatywny. 3 zł od każdego sprzedanego egzemplarza przekażemy na działania służące bezpośredniej pomocy osobom cierpiącym na problem głodu.

Szkolenia przywództwa transformacyjnego i charyzmatycznego.

Celem szkoleń przywództwa transformacyjnego i charyzmatycznego jest nauczenie menadżerów nowego sposobu działania i komunikacji w ich organizacji. Przywództwo transformacyjne i charyzmatyczne to efektywne metody inspirowania otoczenia i motywowania pracowników do osiągania świetnych wyników. To styl liderski, który buduje więzi w organizacji i generuje jej dobre wyniki.

Szkolenia i coaching dla instytucji NGO

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych szkoleniach dotyczących przede wszystkim efektywnego zarządzania w organizacjach typu non-profit. Nauczymy Was planowania i zarządzania strategicznego, napiszemy misję i wizję instytucji. Nauczymy też efektywnej komunikacji i zachowań przywódczych. Organizujemy też unikalne w skali kraju sesje coachingowe na temat zarządzania i przywództwa w sekorze non-profit. Ponadto promujemy ideę filantropii organizując szkolenia i coaching indywiduany dla menadżerów, którzy odnieśli sukces zawodowy, ale nadal szukają swego miejsca w życiu.


Poruszamy ważne tematy...

Wydawnictwo Leaderheart Publishing powstało, aby prowadzić szeroką edukację na temat problemów humanitarnych współczesnego świata, zagadnień dotyczących sektora Non-profit i idei filantropii. Wydajemy książki, których celem jest poszerzanie wiedzy na wspomniane tematy. Z odwagą mówią one o problemach humanitarnych i społecznych krajów biednych. Oferujemy też wydawnictwa mówiące o współczesnych metodach zarządzania organizacjami typu non-profit. Chcemy docierać do ich właścicieli i dyrektorów i poszerzać wiedzę na temat tego, jak skutecznie przewodzić organizacjami trzeciego sektora. Organizujemy również szkolenia i sesje coachingowe. Ponadto promujemy ideę filantropii organizując szkolenia i coaching indywiduany dla menadżerów, którzy odnieśli sukces zawodowy, ale nadal szukają swego miejsca w życiu.

Poza tym działamy w sektorze biznesowym. Prowadzimy zajęcia dotyczące przywództwa, komunikacji i asertywności. Nasza oferta szkoleniowa nastawiona jest na "humanizowanie" polskich instytucji biznesowych!